Sportieve Puttense Koppel Beklimt Stelvio-pas Voor CliniClowns

21 mei , 17:55 Nieuws
image 3 66c472e1d9c2f

Sportieve Puttense Koppel Beklimt Stelvio-pas Voor Goed Doel

Een sportief koppel uit Putten, Chris en Esther Heidekamp, staan op het punt om op zaterdag 13 september een bijzondere uitdaging aan te gaan. In een poging om grenzen te verleggen en een goed doel te steunen, zullen ze de iconische Stelvio-pas beklimmen ten behoeve van CliniClowns.

Sportieve Inzet Voor Goede Doelen

De Heidekamps, bekend om hun sportieve prestaties en liefdadigheidswerk, hebben al eerder hun inzet getoond voor goede doelen. Chris heeft in het verleden geld ingezameld voor Alpe d’HuZes en fietste voor de strijd tegen MS op de Mont Ventoux. Zijn vrouw Esther liep in datzelfde jaar de Mont Ventoux op. Deze keer zullen ze samen de uitdaging aangaan, met Chris op de racefiets en Esther te voet, om geld in te zamelen voor CliniClowns.

Emotionele Achtergrond

De motivatie achter hun acties is diep geworteld in persoonlijke ervaringen. Jaren geleden hebben Chris en Esther intensieve zorgen gekend vanwege hun jongste dochter, die werd geboren met ademhalingsproblemen. Na talloze operaties en moeilijke tijden, begrijpen ze als geen ander de impact van ziekte en ziekenhuisverblijven op gezinnen. Deze ervaring heeft hen geïnspireerd om zich in te zetten voor instanties zoals CliniClowns, die lichtpuntjes brengen in moeilijke tijden.

Alpentocht Voor CliniClowns

Esther, die recentelijk bij CliniClowns is gaan werken, benadrukt de waarde van het werk van de organisatie en de positieve impact die het heeft op zieke kinderen en hun families. Als onderdeel van hun inzet om geld in te zamelen voor CliniClowns, zullen Esther en Chris de uitdagende Stelvio-pas beklimmen. De sportieve prestatie, gekoppeld aan het goede doel, vormt een krachtig middel om aandacht te vragen voor kinderen in moeilijke situaties.

De Heidekamps, die deel zullen nemen aan de Alpentocht voor CliniClowns, zijn vastbesloten om een verschil te maken en meer kinderen te helpen via de organisatie. Hun unieke teamnaam 'Primo et Ultimo' symboliseert de eerste en laatste keer dat ze samen aan dit evenement deelnemen, wat extra betekenis geeft aan hun bijdrage.

Met hun toewijding en inzet hopen Chris en Esther niet alleen de top van de Stelvio-pas te bereiken, maar ook harten te raken en steun te bieden aan CliniClowns en de kinderen die ze helpen.