In een kleurrijk en persoonlijk optreden zal cabaretier Johan Goossens zijn nieuwe voorstelling 'Het Volle Leven' op 24 mei in Theater Stroud presenteren. Deze show belicht Goossens' diepe duik in verschillende werelden, gevoed door zijn ervaringen in onderwijs, de darkroom en aan een ziekenhuisbed.
Tijdens zijn zoektocht naar zelfontplooiing volgde Johan Goossens een opleiding in alternatieve therapie en dronk hij aanzienlijke hoeveelheden sterrenmix. Paradoxaal belandde hij in een zakelijke positie waarin zijn identiteit vervaagde, leidend tot passief-agressief gedrag in vergaderingen en naakte confrontaties met zijn innerlijke wereld.
'Het Volle Leven' biedt een blik op Goossens' doorzettingsvermogen en zijn voortdurende strijd tussen uiterlijke schijn en innerlijke gevoelens. Door middel van pakkende liedjes, ongemakkelijke grappen en ontroerende verhalen wil hij zijn publiek meenemen in het echte leven. De show kreeg lovende recensies van Theaterkrant, Trouw en de Volkskrant voor zijn mix van alledaagse absurditeiten, cynische humor en oprechte kwetsbaarheid.
De theatershow met Johan Goossens vindt plaats op 24 mei om 20.15 uur. Gezien de populariteit van de cabaretier kan de verkoop van kaarten snel gaan. Het wordt daarom aangeraden om tijdig te reserveren. Bij een eventuele uitverkochte voorstelling is het mogelijk om op de reservelijst geplaatst te worden voor een kans op last-minute plaatsen.