Gemeente Putten Investeert €20.000 in Nieuwe Geluidsapparatuur voor Buitenactiviteiten op Fontanusplein

07 feb , 11:00 Nieuws
image 11 66c475c3d7206

Gemeente Putten Investeert in Geluidsapparatuur

De gemeente Putten heeft aangekondigd dat er twintigduizend euro wordt geïnvesteerd in nieuwe geluidsapparatuur voor buitenactiviteiten op het Fontanusplein. Dit besluit komt voort uit de noodzaak om de verouderde apparatuur te vervangen.

Sinterklaasintocht en Koningsdag

De nieuwe geluidsapparatuur zal worden ingezet tijdens evenementen zoals de Sinterklaasintocht en Koningsdag op het Fontanusplein. De huidige apparatuur, die dateert uit 2015, voldoet niet meer aan de vereisten op het gebied van geluidskwaliteit en veiligheid.

Naast een slechte geluidskwaliteit verspreidt de oude apparatuur het geluid ook onvoldoende, waardoor de investering in moderne apparatuur cruciaal is voor het verbeteren van de geluidsbeleving tijdens deze buitenactiviteiten.